Magnusson Petfood


Rodinný švédský podnik produkující pečené kompletní krmivo pro psy všech plemen Magnusson original a Magnusson meat&biscuit.

Pečení krmiva je šetrná, poctivá technologie zpracování, která umožňuje využívat čerstvé suroviny a jejich přírodní vlastnosti. Jedná se o zcela ojedinělou technologii zpracování, jelikož je mnohem náročnější na výrobu, jak z časového, množstevního, nebo prostorového hlediska, proto se 99% výrobců přiklání k extrudaci.

Magnusson Petfood produkuje dvě řady krmení Magnusson meat&biscuit a Magnusson original. Obě tyto řady spojuje šetrná technologie zpracování, bez obsahu umělých, či chemických látek, což dokazuje i kratší expirace krmiva pouze 10 měsíců. Hlavní rozdíl je, že řada meat&biscuit je vyrobena pouze z čerstvých surovin a řada original z mouček.

Všechny suroviny použité v krmivech Magnusson jsou švédského původu, což je velmi důležité pro kvalitu krmiva. Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti KRAV pro kvalitu použitých surovin.

Magnusson propočítal vhodné dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné pro malá, střední, či velká plemena. Doporučujeme krmivo Magnusson velkým a obřím plemenům, jelikož krmiva meat&biscuit nebobtnají a snižují tím riziko torze žaludku.

Filozofie zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem, jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí. Zakoupením krmiva šetříte životní prostředí, protože k výrobě se využívají pouze energie z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Hájek Pet Food


Hájek Pet Food, která je výhradním dovozcem krmiva Magnusson Petfood do ČR a SR, je dodavatelem krmiv do obchodů, veterinárních ordinací, chovatelských stanic, kynologických organizací, a státních složek v České republice. Hájek Pet Food tým přináší více jak dvacetileté zkušenosti s prodejem krmiv a ví nejlépe, jak plnit vaše přání a požadavky. Hájek Pet Food je rodinná firma, na kterou se můžete spolehnout. Náš klíč k Vaší spokojenosti je důvěra, servis, vysoká kvalita, flexibilita a dobrá cena.

Zaměřili jsme se na ty nejvybranější a nejkvalitnější produkty z celého světa. Naším cílem je stát se preferovaným dodavatelem krmiv pro psy a kočky v České republice.

Naší vizí je změnit český trh s krmivy pro psy a kočky k lepšímu.

E-shop TopKrmiva.cz


TopKrmiva.cz jsou dceřinou firmou společnosti Hájek Pet Food, která se zaměřuje na ty nejvybranější produkty z celého světa pro psy a kočky. Projekt TopKrmiva.cz je zaměřen na privátní zákazníky, kteří vyhledávají kvalitní produkty a servis za dostupné peníze.

Kvalitní skladování je nezbytnou součástí kvalitního prodeje. Skladujeme v zateplených halách se zateplenou podlahou v suchu, kde nevznikají velké teplotní výkyvy.